logo
Select period
Search from map
Menu

Taeva kingitus / Ugala teater

Sa 13/09/2025 17:00 - Tu 30/09/2025 23:59
15.10 - 28.60
Show descriptionHide description

Taeva kingitus

Bekah Brunstetter

Kas taevas on olemas? Joe on täiesti veendunud, et mitte. Tema naine Roberta on terve elu väitnud sama, kuid enam ei ole ta selles nii kindel. Iseäranis, kui on jõutud vanusesse, kus matustele satutakse hoopis tihemini kui pulmadesse. Joe ja Roberta lapselaps Ellie ei ole kunagi nendest asjadest mõtelnud, kuid Jumala üle ta sellegipoolest nalja visata ei julge. Aga kui taevast ei ole, kuhu me siis pärast surma läheme? Ühel hetkel ei ole see Robertale enam lihtsalt filosoofiline mõtisklus igavikulistel teemadel, vaid eluliselt tähtis küsimus, millest sõltub kõik.

Bekah Brunstetteri näidend „Taeva kingitus“ („Going to a Place where you Already Are“) on südamlik ja humoorikas jutustus armastusest ja usust. See on ühe perekonna lugu, kus kõik tegelased on sunnitud oma senised uskumised küsimärgi alla seadma ja elule veel ühe võimaluse andma.

Lavastaja: Liis Aedmaa

Mängivad: Terje Pennie, Riho Kütsar, Margaret Sarv, Alden Kirss ja Jass Kalev Mäe

Esietendus Ugala väikeses saalis  13. september 2025

Events

No events were found
Buy ticket Taeva kingitus / Ugala teater - esietendus! Taeva kingitus / Ugala teater - esietendus! Ugala Teater, Viljandi
Buy ticket Taeva kingitus / Ugala teater Taeva kingitus / Ugala teater Ugala Teater, Viljandi
Buy ticket Taeva kingitus / Ugala teater Taeva kingitus / Ugala teater Ugala Teater, Viljandi
Buy ticket Taeva kingitus / Ugala teater Taeva kingitus / Ugala teater Ugala Teater, Viljandi
Presale has ended Taeva kingitus / Ugala teater - külalisetendus! Taeva kingitus / Ugala teater - külalisetendus! Eesti Rahva Muuseum, Tartu
Loading...
Reload
No results have been found for your request.
Loading...
Reload